زیست فناوری کشاورزی

مرکز جامع اطلاع رسانی

کشت کار گستر نوژان

 

نام شرکت دانش بنیان: کشت کار گستر نوژان

حوزه فعالیت: کود زیستی و زیست مهارگر

محصولات: 

 کودهای زیستی (نیتروزیست و فسفوزیست)

زیست مهارگرها (قارچ کش بیولوژیک بی ام)

شماره تماس: ۰۵۸۳۲۲۱۱۱۷۳،  ۰۹۱۵۶۴۲۸۳۴۲ و ۰۹۳۷۶۶۵۴۰۹۹

آدرس: خراسان شمالی- بجنورد- خیابان آیت الله طالقانی غربی- خیابان شهید صمدیه لباف نبش چهار راه اول پارک علم و فناوری خراسان شمالی پلاک ۴۵- طبقه دوم- واحد ۲۰۳ کد پستی شرکت: ۹۴۱۵۹۳۹۵۶۳

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وبسایت: http://bionozhan.ir/

 

شرکت دانش بنیان کشت کار گستر نوژان تحت حمایت پارک علم و فناوری خراسان شمالی فعالیت خود را با انجام مطالعات و پژوهش در زمینه کودهای بیولوژیک و آزمایش‌های مربوطه از سال ۱۳۹۱ آغاز نمود .

این شرکت در سال ۱۳۹۲ با شماره ۴۵۸۷ به ثبت رسمی رسید.

در همین سال نمونه محصول اولیه را با موفقیت تولید و به موسسه آب و خاک کرج ارسال نمود که از جهت نوع و تعداد باکتری مورد تایید قرار گرفت.

ساخت و نصب تجهیزات و دستگاه های خط تولید از سال ۱۳۹۲ آغاز و راه اندازی خط تولید در اوایل سال ۱۳۹۳ انجام شد. کارشناسان و مهندسین شرکت موفق به ساخت فرمناتور تمام اتوماتیک با استفاده از تکنولوژی PLC با حجم ۱۰۰۰ لیتر شدند.

مواد اولیه ای که برای تولید این کودها استفاده می شود، پسماندها و ضایعات کشاورزی است که باعث قیمت تمام شده پایین تر برای کشاورزان گردیده است.

محصولات تولیدی شرکت شامل کودهای بیولوژیک ازته و فسفاته با نام‌های تجاری نیتروزیست و فسفوزیست است.

لازم به ذکر است مدیران عامل وقت این شرکت در سال های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۳ فناوران برتر استانی و در سال ۱۳۹۴ کارآفرین برتر استان معرفی شدند.

در ضمن علاوه بر اخذ تاییدیه انطباق محتوا با برچسب در سال ۱۳۹۵ از موسسه خاک و آب کشور، تاییدیه های عملکردی مختلفی از مراجع ذیصلاح از جمله تاییدیه افزایش عملکرد برای گندم و جو، افزایش رشد رویشی و زایشی در اکثر محصولات و گیاهان دارویی، بررسی عملکرد کیفی بر روی چغندر قند دریافت شده است.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار ویژه

اخبار