زیست فناوری کشاورزی

مرکز جامع اطلاع رسانی

کشت کار گستر نوژان

 

نام شرکت دانش بنیان: کشت کار گستر نوژان

حوزه فعالیت: کود زیستی و زیست مهارگر

محصولات: 

 کودهای زیستی (نیتروزیست و فسفوزیست)

زیست مهارگرها (قارچ کش بیولوژیک بی ام)

شماره تماس: ۰۵۸۳۲۲۱۱۱۷۳،  ۰۹۱۵۶۴۲۸۳۴۲ و ۰۹۳۷۶۶۵۴۰۹۹

آدرس: خراسان شمالی- بجنورد- خیابان آیت الله طالقانی غربی- خیابان شهید صمدیه لباف نبش چهار راه اول پارک علم و فناوری خراسان شمالی پلاک ۴۵- طبقه دوم- واحد ۲۰۳ کد پستی شرکت: ۹۴۱۵۹۳۹۵۶۳

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وبسایت: http://bionozhan.ir/

 

شرکت دانش بنیان کشت کار گستر نوژان تحت حمایت پارک علم و فناوری خراسان شمالی فعالیت خود را با انجام مطالعات و پژوهش در زمینه کودهای بیولوژیک و آزمایش‌های مربوطه از سال ۱۳۹۱ آغاز نمود .

این شرکت در سال ۱۳۹۲ با شماره ۴۵۸۷ به ثبت رسمی رسید.

در همین سال نمونه محصول اولیه را با موفقیت تولید و به موسسه آب و خاک کرج ارسال نمود که از جهت نوع و تعداد باکتری مورد تایید قرار گرفت.

ساخت و نصب تجهیزات و دستگاه های خط تولید از سال ۱۳۹۲ آغاز و راه اندازی خط تولید در اوایل سال ۱۳۹۳ انجام شد. کارشناسان و مهندسین شرکت موفق به ساخت فرمناتور تمام اتوماتیک با استفاده از تکنولوژی PLC با حجم ۱۰۰۰ لیتر شدند.

مواد اولیه ای که برای تولید این کودها استفاده می شود، پسماندها و ضایعات کشاورزی است که باعث قیمت تمام شده پایین تر برای کشاورزان گردیده است.

محصولات تولیدی شرکت شامل کودهای بیولوژیک ازته و فسفاته با نام‌های تجاری نیتروزیست و فسفوزیست است.

لازم به ذکر است مدیران عامل وقت این شرکت در سال های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۳ فناوران برتر استانی و در سال ۱۳۹۴ کارآفرین برتر استان معرفی شدند.

در ضمن علاوه بر اخذ تاییدیه انطباق محتوا با برچسب در سال ۱۳۹۵ از موسسه خاک و آب کشور، تاییدیه های عملکردی مختلفی از مراجع ذیصلاح از جمله تاییدیه افزایش عملکرد برای گندم و جو، افزایش رشد رویشی و زایشی در اکثر محصولات و گیاهان دارویی، بررسی عملکرد کیفی بر روی چغندر قند دریافت شده است.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار ویژه

اخبار

این پایگاه اطلاع رسانی به کارگروه کشاورزی ستاد توسعه زیست فناوری تعلق دارد.