زیست فناوری کشاورزی

مرکز جامع اطلاع رسانی

زیست فناوران سانا آزما

 کیتهای تشخیص بیماریهای دامی

 

نام شرکت دانش بنیان: زیست فناوران سانا آزما

حوزه فعالیت: کیت تشخیص بیماری 

محصولات: کیت تشخیص تب مالت در گوسفند، کیت تشخیص تب مالت در گاو، کیت تشخیص بورس عفونی در طیور (گامبورو)

شماره تماس:  08634120847 و ۰۹۱۸۷۶۹۶۰۳۴

آدرس: اراک، پارک علم و فناوری استان مرکزی شرکت زیست فناوران سانا آزما

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وبسایت: http://sanabiotest.com/

 

شرکت زیست فناوران سانا آزما متشکل از افراد مجرب در زمینه بیوتکنولوژی بوده و با هدف تحقیق، توسعه، تولید و توزیع كیتهای تشخیصی آزمایشگاهی، پروتئین های نوترکیب و سایر فرآورده های بیولوژیک مورد نیاز بخش سلامت کشور تاسیس گردیده است. این شرکت، ارتقاء سلامت جامعه را به عنوان محور اصلی فعالیتهای خود مد نظر داشته و همواره سعی کرده است تا محصولاتی با کیفیت مطلوب و طبق استاندارد جهانی (ISO ۱۳۴۸۵: ۲۰۱۶) را جهت مصرف آزمایشگاه های تشخیصی و تحقیقاتی، کلینیک ها و بیمارستان های داخل کشور و منطقه، تولید و ارائه نماید.

شرکت در سال ۱۳۹۵ موفق به اخذ عنوان دانش بنیان برای طراحی و تولید کیت های تشخیصی الایزا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گردیده است. با توجه به اینکه تکنولوژی ساخت این کیت ها تنها در اختیار چند کشور پیشرفته بوده و از محصولات پر مصرف کشور با ارز بری بالا می باشند، تولید داخلی این کیت ها می تواند گامی موثر در جهت توسعه اقتصاد کشور باشد.. همه عوامل مورد استفاده در کیت در این شرکت تهیه می شوند.این شرکت در طراحی و تولید کیت های تشخیصی بیماری های دام و طیور نیز فعالیت داشته و در سال ۱۳۹۷ موفق به اخذ مجوز تولید کیت تشخیص بیماری تب مالت گاوی از سازمان دامپزشکی کشور گردیده است.

شرکت زیست فناوران سانا آزما با چشم انداز تولید و عرضه انواع کیت های تشخیصی با الگوبرداری از مدل تعالی سازمانی قصد دارد که مصادیق تعالی بخش کیفیت و ایمنی را به طور مستمر پیاده سازی نموده و به سهم بزرگی از بازار های داخلی و برون مرزی دست یابد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار ویژه

اخبار

این پایگاه اطلاع رسانی به کارگروه کشاورزی ستاد توسعه زیست فناوری تعلق دارد.