زیست فناوری کشاورزی

مرکز جامع اطلاع رسانی

فرادشت کروچ

 

نام شرکت دانش بنیان: فرادشت کروچ

حوزه فعالیت: کشت بافت

محصولات: مینی تیوبر سیب زمینی

مدیرعامل: عبدالرضا عابدی

شماره تماس: 03137650030

آدرس: اصفهان- خیابان اشرفی اصفهانی - کوچه 31- پلاک 8 -واحد 2

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وبسایت: http://faradasht.com/index/index/lang/fa

 

شرکت فرا دشت کروچ در راستای تدوین برنامه خودکفایی تولید مینی تیوبر سیب زمینی در سال 1385و با توجه به نیاز کشور به بذر سالم سیب زمینی ،فعالیت خود را جهت تولید مینی تیوبر با استفاده از روش کشت بافت در اصفهان آغاز نمود و تولید سیب زمینی بذری مادری را نیز از سال 1386در برنامه کار خود قرارداده است .
این شرکت با بهره گیری از بهترین لوازم و امکانات آزمایشگاهی و گلخانه ای ، توانست در اولین سال تولید بیش از یک پنجم    مینی تیوبر تولیدی در کشور را با بهترین کیفیت و بالاترین درصد سبز شدن در مزرعه ، به خود اختصاص دهد.
در سال 1386طی مراسمی که توسط موسسه تحقیقات بیوتکنولوژی کشاورزی منطقه مرکزی برگزار شد .معاون وزیر کشاورزی و استانداراستان اصفهان ، از مدیران شرکت فرادشت کروچ به عنوان تولید کننده برتر تقدیر به عمل آوردند .
شرکت فرادشت کروچ به مدیریت مهندس عبدالرضا عابد ی به عنوان مدیر عامل و ریاست مهندس مینا علوی به عنوان رئیس هیئت مدیره با بهره گیری از پرسنل متخصص، تمامی تلاش خود را جهت کسب رضایت مشتریان خود نموده است. این شرکت هم اکنون توانایی تولید بیش از 3میلیون عدد مینی تیوبر ارقام متعدد سیب زمینی را در سال دارد .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار ویژه

اخبار

این پایگاه اطلاع رسانی به کارگروه کشاورزی ستاد توسعه زیست فناوری تعلق دارد.