زیست فناوری کشاورزی

مرکز جامع اطلاع رسانی

فناوری زیستی مهرآسیا (مابکو)

 

نام شرکت دانش بنیان: فناوری زیستی مهرآسیا (مابکو)

حوزه فعالیت: کود زیستی و زیست مهارگر

محصولات: 

زیست مهارگرها (بی تورین، بیوسوبتیل و بی تیران)

مایکوریزا (بیووم پلاس)

کودهای زیستی (سوپرنیترو پلاس، نیتروکسین، ازتوباکتر، بیوسوپر فسفات، بیوفسفر، بیوسولفور (تیوباسیلوس)، ریزوچک پی سوپرپلاس (ویژه نخود)، ریزوبین سوپرپلاس، مایه تلقیح ویژه سویا، بیومدیکا (ویژه یونجه) و بیوسوپر جاذب)

شماره تماس: 13-02188580410

آدرس: تهران، شهرك غرب ،ایوانک شرق، فاز4، خ زرافشان شمالي، كوچه سوم، پلاك1

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وبسایت: http://www.mabco.asia/index.php/fa/

 

شرکت فن آوری زیستی مهرآسیا (مابکو) پیشگام در تولید انبوه کودهای آلی و زیستی و عوامل کنترل بیولوژیک با نگاهی به آینده ­ای نوین در سال 1380 (2001 میلادی) با سرمایه ­گذاری در زمینه کاربرد علوم بیوتکنولوژی با بهره ­جویی از دانش متخصصان و کارشناسان کشور و یاری جستن از کارشناسان خارجی در شهرک صنعتی سمنان آغاز به کار نموده است.

در حال حاضر به عنوان یکی از شاخص­ ترین تولیدکنندگان کودهای آلی و زیستی و عوامل کنترل بیولوژیک در کشور مطرح و دارای اعتبار می باشد.

اهداف اصلی این شرکت تحقق بخشیدن به ایجاد محیط زیست سالم، توسعه کشاورزی پایدار، تولید فرآورده ­های بهداشتی و عاری از سموم، افزایش عملکرد در سطح و افزایش درآمد کشاورزان و تامین سلامت مصرف ­کنندگان بوده است.

عضویت در انجمن صنفی تولیدکنندگان فرآورده ­های آلی و زیستی کشاورزی، بهره ­مندی از تجارب شرکت های بایرن آلمان و سین جنتای سوئیس، استفاده از دانش فنی و تأئیدیه ­های مؤسسه تحقیقات خاک و آب کشور ارتقای کیفیت محصولات تولیدی را به همراه داشته است.

این شرکت از نادرترین تشکل­ هایی است که موفق به اخذ استاندارد ملی ایران (11000) و آئین ­نامه ارگانیک اتحادیه اروپا در زمینه تولید و عرضه محصولات ارگانیک گردیده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار ویژه

اخبار

این پایگاه اطلاع رسانی به کارگروه کشاورزی ستاد توسعه زیست فناوری تعلق دارد.