زیست فناوری کشاورزی

مرکز جامع اطلاع رسانی

رزمایش پدافند زیست محیطی وزارت جهاد کشاورزی برای مقابله با کرونا

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی از برگزاری رزمایش ملی پدافند زیست محیطی مقابله با ویروس کرونا در وزارت جهاد کشاورزی و سازمان‌های تابعه در سراسر کشور خبرداد.

«پیمان فلسفی »  در این رزمایش که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، با اشاره به رعایت پروتکل بهداشتی در تمام مراحل رزمایش، افزود: عملیات گندزدایی و ضدعفونی‌کننده محیطی و سازمانی، توزیع اقلام بهداشتی موردنیاز همکاران سازمان و شروع عملیات پایگاه غربالگری همکاران (تست تب‌سنجی) از جمله فعالیت‌های این رزمایش است.

وی ادامه داد: همچنین استقرار اعضای میز خدمت ملبس به لباس بسیجی و استقرار نیروهای عمل‌کننده رزمایش در محوطه وزارت جهاد کشاورزی از دیگر اقدامات انجام‌شده در رزمایش خواهد بود.

فلسفی تصریح کرد: رزمایش سراسری بیولوژیک مقابله با ویروس کرونا توسط بسیجیان وزارت جهاد کشاورزی در ۸۹۰ پایگاه مقاومت بسیج در سراسر کشور انجام خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه سم‌پاشی به سه شیوه در وزارت جهاد کشاورزی انجام می شود، یادآور شد: ضدعفونی محیط و محوطه وزارت جهاد کشاورزی، ضدعفونی محیط داخلی ساختمان‌های این مجموعه و ضدعفونی به‌صورت مه پاش انجام می‌شود.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه استفاده از مهپاش که به‌صورت دود و مه ضدعفونی می‌کند، بعد از تخلیه کامل ساختمان توسط کارمندان انجام خواهد شد، افزود: البته قرار بود تونل ضدعفونی‌کننده اشخاص نیز که دستاورد داخلی است، برای ضدعفونی کردن افراد در هنگام ورود نصب شود که بزودی انجام خواهد شد.

اگنا

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار ویژه

اخبار

این پایگاه اطلاع رسانی به کارگروه کشاورزی ستاد توسعه زیست فناوری تعلق دارد.