زیست فناوری کشاورزی

مرکز جامع اطلاع رسانی

بانک اطلاعات فروش محصولات کشاورزی،مواد غذایی،نهاده و تجهیزات

کشاورزی و صنعت غذا

سایت اگری فود به همراه اپلیکیشن پشتیبان آن، حاصل تلاش سالها بررسی و کار کارشناسی است. این سایت با پشتیبانی ده‌ها کارشناس در بخش‌های مختلف خود تلاش خواهد کرد در سریع‌ترین زمان ممکن بهترین خدمات را ارائه نمایید.  

 

معرفی بخشهای مختلف سایت:

تالار بورس عرضه نهاده و تولیدات کشاورزی و صنعت غذا

 مهم‌ترین کار بعد از تولید هر محصول، رساندن آن محصول به دست مصرف کننده است. همچنان که جامعه و کشاورزی توسعه می‌یابد، بازاریابی مهم‌تر میشود و با افزایش جمعیت تولیدکنندگان مسئولیت بیشتری برای تأمین غذا دارند؛ بنابراین تولیدکننده باید مهارت‌های بازاریابی و تجارت را فرا گیرد. تولیدکنندگان باید در قبال محصولاتی که با زحمت و سختی فراوان تولید میکنند سودی منصفانه نصیبشان شود تا بتوانند با انگیزه بهتر، به تولید بیشتر برسند و در این راه گام‌های بلندتری بردارند. سایت اگری-فود با ایجاد یک بازار آزاد و در دسترس برای تمام تولیدکنندگان کشاورزی و صنعت غذای کشور و همچنین صنایع وابسته تلاش این عزیزان را ارج گذاشتهو کمک خواهد کرد تا به بهترین شکل ممکن محصولات خود را برای فروش عرضه نمایند.

 

آموزش و تحقیقات

شرایط خاص کشاورزی کشور و به‌ویژه بحران‌های بیش روی آن ضرورت توجه هر جه بیشتر را به آن امری انکار ناپذیر می‌نماید. رشد جمعیت کشور، کمبود آب، فرسایش خاک و افزایش دمای کره زمین تولید محصولات کشاورزی در کشور را تهدید می‌کند. در کشور سطح زیر کشت محصولات کشاورزی جندان قابل افزایش نبوده و اصلی‌ترین راه افزایش تولید افزایش محصول در واحد سطح است و این مهم نیازمند آموزش و اطلاع رسانی بهره برداران کشاورزی کشور از آخرین دانش روز دنیا در حوزه تولید محصولات کشاورزی است. کیفیت در تولیدات صنعت غذای کشور منجر به سلامتی و رفاه جامعه خواهد شد. وجود بیماری‌های مرتبط با تغذیه و کیفیت مواد غذایی در کشور ضرورت توجه به آن را به‌عنوان یک چالش بیش رو جامعه بر همه آشکار کرده است.

تیم تحقیقاتی اگری فودز که بالغ بر ده‌ها کارشناس است تلاش خواهد کرد آخرین پیشرفت‌ها در حوزه کشاورزی و صنعت غذا در کشور و جهان را به ساده‌ترین شکل در قالب یک بانک آموزشی در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا از این طریق شاهد افزایش کمیت و کیفیت تولیدات کشاورزی و صنعت غذا باشیم.

 

بانک اطلاعات محصولات کشاورزی، مواد غذایی و تجهیزات وابسته کشور

ارسال رایگان آگهی

دانلود اپلیکیشن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار ویژه

اخبار

این پایگاه اطلاع رسانی به کارگروه کشاورزی ستاد توسعه زیست فناوری تعلق دارد.