زیست فناوری کشاورزی

مرکز جامع اطلاع رسانی

فراخوان دومین نشست B2B شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور در کشور گرجستان

در تاریخ 16 لغایت 18 مردادماه سال جاری، دومین نشست B2B شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در کشور گرجستان برگزار می شود.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای توسـعه صادرات، همکاری‌ها و تعاملات علمی، فناورانه و نوآورانه بین‌المللی شرکت‌های دانش‌بنیان، نشست تجاری B2B شرکتهای دانش‌بنیان و فناور را با همکاری پارک علم و فناوری یزد در کشور گرجستان همزمان با افتتاح مرکز تجاری- فناوری ایران در تفلیس برگزار خواهد کرد.
این نشست یک رویداد فناوری تخصصی با محوریت محصولات دانش‌بنیان و فناور در حوزه‌های کشاورزی، صنایع غذایی، درمان و محصولات پزشکی، ساخت و ساز و صنایع الکترونیک است و توسعه همکاری های بین المللی و کمک به صادرات محصولات فناور و دانش بنیان ایرانی در منطقه قفقاز و کشورهای CIS مهم‌ترین هدف برگزاری این رویداد بین المللی است.
شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور حوزه مواد و ساخت پیشرفته دارای توان صادراتی و مرتبط با حوزه‌های اعلام شده این رویداد می‌توانند، درخواست خود را به کارگزار اجرایی با شماره تماس 03537259713، 03537269818 و 09120557564 اعلام کنند و یا از طریق تماس با ستاد توسعه فناوری‌های مواد و ساخت پیشرفته با شماره 40884902-021، نسبت به اعلام آمادگی برای حضور در برنامه فوق اقدام نمایند. 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار ویژه

اخبار

این پایگاه اطلاع رسانی به کارگروه کشاورزی ستاد توسعه زیست فناوری تعلق دارد.